Wsparcie psychologiczne

Nazywam się Adrianna Mielcarek-Ślugajska, jestem psychologiem oraz pedagogiem. Wykształcenie zdobywałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na Uniwersytecie SWPS. Doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Ukończyłam I Stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Bliskie jest mi humanistyczne podejście do człowieka, rozwijanie jego zasobów i mocnych stron oraz talentów.
Prowadzę zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym: zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia o charakterze korekcyjno-kompensacyjnym, warsztaty, techniki uczenia się oraz udzielam konsultacji w zakresie poradnictwa psychologicznego oraz indywidualne konsultacje dla uczniów.

Dyżur psychologa dla rodziców odbywa się w środy o godzinie 15.00. Istnieje możliwość umówienia się w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu.

Droga Uczennico, drogi Uczniu!

Jeśli coś Cię martwi, przeżywasz trudne chwile, chcesz porozmawiać o tym i wspólnie poszukać rozwiązania oferuję ci pomoc i wsparcie. Pamiętaj, nie jesteś sama, nie jesteś sam.

Psycholog mgr Adrianna Mielcarek-Ślugajska