Kalendarz imprez

 

WRZESIEŃ
Rok 2019/2020 ROKIEM DOBRYCH MANIER, teatrzyk kamishibai 0 - 3 A. Kaźmierczak, wychowawcy
Dzień Kropki 16.09. 0 - 8 K. Nabzdyk, wychowawcy kl. 0 - 3,
G. Olechnowicz
Dzień Tabliczki Mnożenia 3  - 5 A. Chmiel
Dzień Sportu 27.09. 0 - 8 nauczyciele
Wycieczka klasy do Warszawy 7b M. Pawełczyk
Festyn archeologiczny w Biskupinie 5 A. Kuźniak
Projekt czytelniczy 1 - 8 nauczyciele języka polskiego
Zielona Szkoła - Drezno 8 wychowawcy kl. 8
PAŹDZIERNIK
Pasowanie na ucznia 14.10. kl. 1 L. Dauksza, A. Kaźmierczak, I.Majchrowicz,
A.Ubysz, R.Ziętkiewicz
Spotkanie z policjantem 0 - 3 M. Juszczak
Spotkanie ze strażnikiem miejskim (profilaktyka uzależnień) 4 - 8 M. Juszczak
Dzień KEN 4 - 6
7 - 8
M. Domagalski, wychowawcy kl. 6
M. Pawełczyk, J. Jones
Projekt czytelniczy 1 - 8 nauczyciele języka polskiego
Konkurs Feynmanki 4 - 8 nauczyciele matematyli
LISTOPAD
Dzień Pluszowego Misia 0 - 3 wychowawcy
Andrzejki 0 - 8 wychowawcy
Konkurs Recytatorski 0 - 3 L. Dauksza
Rocznica odzyskania niepodległości 4 - 8 A. Kuźniak, M.Rychlik,
K. Konieczna, K.Nabzdyk
Projekt czytelniczy 1 - 8 nauczyciele języka polskiego
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" 2 - 8 M. Kleczewska, A. Chmiel
GRUDZIEŃ
Pasowanie na Żaka-Przedszkolaka 0 E.Cyranek, R.Ziętkiewicz
Mikołajki 0- 3 Nauczyciele
Rocznica wybuchu powstania wielkopolskiego 4 - 8 M.Rychlik, A.Kuźniak, K.Konieczna,
K.Nabzdyk, A.Jakubowicz
Wycieczka do ZOO 6 I.Przybyszewska
Projekt czytelniczy “Czarownica piętro niżej” 4 - 6 nauczyciele języka polskiego
Świąteczny konkurs plastyczny 4 - 8 K.Konieczna
Jasełka szkolne 4 - 8 A. Jakubowicz, R. Bartoszewska,
K. Nabzdyk
Jasełka 0 - 3 M. Wiciak
STYCZEŃ
Dzień Kubusia Puchatka 18.01. 0 - 3 wychowawcy
Dzień Babci i Dziadka 0 - 3 wychowawcy
Przedstawienie dla podopiecznych sióstr Serafitek 7 M. Pawełczyk
LUTY
Dzień Bajek - balik 0 - 3 wychowawcy
Konkurs polonistyczny “Mistrz języka” 4 - 8 M. Domagalski
Pociąg do Poznania 4 - 8 A. Kuźniak A. Jakubowicz, SU
Projekt czytelniczy 1 - 8 nauczyciele języka polskiego
MARZEC
Dzień Kolorowej Skarpetki - Dzień Solidarności z cierpiącymi na zespół Downa 21.03. 0 - 8 nauczyciele
Konkurs z okazji pierwszego dnia wiosny - KOLOROWE WIANKI 0 - 3 A.Kaźmierczak, E.Cyranek
PITAGORAS - konkurs matematyczny 1 - 3 E.Dziadura, I.Majchrowicz,
wychowawcy
Dzień Poezji 4 - 8 M.Domagalski, M.Pawełczyk
Wycieczka do Palmiarni 5 I.Przybyszewska
Konkurs fotograficzny 4 - 8 K.Konieczna
Projekt czytelniczy 1 - 8 nauczyciele języka polskiego
Kangur matematyczny 2 - 8 R. Bartoszewska
Turniej Hula-Hop / pierwszy dzień wiosny 0 - 8,
nauczyciele
I.Przybyszewska
KWIECIEŃ
Niebieski dzień - dzień solidarności z osobami autystycznymi 2.04. 1 - 8 wychowawcy, SU, psycholog, pielęgniarka
Międzyszkolny etap Fitdance 0 - 8 I. Głowska, A. Ubysz
Ale jaja! Konkurs plastyczny 4 - 8 K. Konieczna
GŻEGŻÓŁKA - konkurs ortograficzny 1 - 3 D.Gwoździk, L.Dauksza,
wychowawcy
PITAGORAS - konkurs matematyczny 1 - 3 E. Dziadura I.Majchrowicz,
wychowawcy
Wydobyci z niepamięci 7 - 8 A. Kuźniak
Wycieczka do Łamigłówki 8 R. Bartoszewska
Projekt czytelniczy - mitologia 5 nauczyciele języka polskiego
Dzień Wody 6 - 8 I.Przybyszewska, A.Zielazek
MAJ
Znamy Dobre Maniery - turniej klas 1 - 3 wychowawcy, SU, psycholog
Turniej piłki nożnej Piwna Cup 4 - 8 M.Stachowiak
Mistrz Pióra - podsumowanie rocznego konkursu 1 - 3 M. Wiciak
Starsi młodszym 7 M. Pawełczyk
Baśniowy projekt 4 M. Pawełczyk, G.Olechnowicz
Konkurs mitologiczny 5 A. Kuźniak, G.Olechnowicz
Poczytam Ci, Mamo i Tato! 4 M. Pawełczyk, G.Olechnowicz
Noc Naukowców 0 - 3 A.Chojnacki, R.Bartoszewska
CZERWIEC
Dzień Europejski 1- 8 K.Frątczak, A.Zielazek
Konkurs Przyrodniczy 1 z 12 4 - 8 A. Chojnacki
Przedstawienie sekcji teatralnej 0 - 3 M. Wiciak
Wizyta na Wydziale Chemicznym UAM 7 I. Przybyszewska
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 1 - 3 
4 - 6 
7 - 8 
wychowawcy, A. Ubysz
M. Domagalski, wychowawcy kl. 6
M. Domagalski, wychowawcy kl. 8

 

 

Imprezy Językowe

IMPREZY JĘZYKOWE DLA KLAS I - III 

Termin Nazwa konkursu/święta Odpowiedzialny
 31 X 2019 Halloween Pumpkin Creature (klasowe stwory dyniowe) Barbara Bajer
 23 XI 2019 Young Learners Exams(sesja egzaminacyjna Cambridge dla chętnych uczniów z klas III, IV, V) Paula Ribeiro, Joanna Dziwanowska
 XII 2019 Nursery Rhymes Show(występy uczniów klasy “0”) Rafał Ziętkiewicz
 XII 2019 Christmas Carol Singing (wspólne śpiewanie kolęd) Agnieszka Sobkowiak
I 2020 Young Learners Exams - MOCKS (próbne egzaminy Cambridge dla uczniów klas 2, 3, 4) Paula Ribeiro, Joanna Dziwanowska
14 II 2020 Pink Bird (przegląd dziecięcych piosenek anglojęzycznych) Karolina Kujath, Rafał Ziętkiewicz
25 II 2020 Pancake Race (bieg z naleśnikiem) Rafał Ziętkiewicz
17 III 2020 St. Patrick’s Day (zielony dzień w szkole + quiz dla uczniów) Barbara Bajer
 IV 2020 Easter Egg Hunt (szukamy wielkanocnego jajka) Rafał Ziętkiewicz
 V 2020 English Theatre (pokaz przedstawienia anglojęzycznej sekcji teatralnej) Karolina Kujath
 V 2020 Young Learners Exams (sesja egzaminacyjna Cambridge dla chętnych uczniów z klas 2, 3, 4) Paula Ribeiro, Joanna Dziwanowska
VI 2020 Funny Mask (przegląd teatrów anglojęzycznych) Rafał Ziętkiewicz

 

 

IMPREZY JĘZYKOWE DLA KLAS IV - VIII 

Termin Nazwa konkursu/święta Odpowiedzialny
 31 X 2019 Halloween Pumpkin Creature (klasowe stwory dyniowe – klasy IV & V) Julietta Jones
XI 2019 Hablar por los codos (konkurs j. hiszpańskiego dla kl. VI) Agnieszka Sobkowiak
XI 2019 Deutch Kenner (konkurs języka niemieckiego) Krzysztof Frątczak
5 XI 2019 Guy Fawkes Night (ilustracja wiersza Remember) Joanna Dziwanowska
28 XI 2019 Thanksgiving Fun (Thanksgiving T-shirt) Julietta Jones, Michał Ulanowski
XII 2019 Christmas Wreath (projektowanie bożonarodzeniowego wieńca na drzwi klasy) Joanna Dziwanowska
II 2020 Black History Month (lekcje kulturowe oraz konkurs upamiętniający wybitnych czarnoskórych Amerykanów) Martha Bailey, Katarzyna Gusztaf
III 2020 Wiem! (konkurs wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych oraz niemieckojęzycznych) Agnieszka Sobkowiak, Krzysztof Frątczak
17 III 2020 St. Patrick’s Day (zielony dzień w szkole + quiz dla uczniów) Barbara Bajer
V 2020 Gaming Quiz (quiz o tematyce gier komputerowych) Michał Ulanowski

 

Konkurs Wojewódzki Języka Angielskiego – odpowiedzialni: Barbara Bajer 
Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjum – odpowiedzialni: Joanna Dziwanowska
Konkurs Wojewódzki Języka Niemieckiego – odpowiedzialni: Krzysztof Frątczak
Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego  – odpowiedzialni: Agnieszka Sobkowiak


Konkursy całoroczne (październik-maj):

  1. Super Brain kl. 1 (wyrazy i zwroty) – Rafał Ziętkiewicz
  2. Super Performer kl. 2 (wierszyki) – Agnieszka Sobkowiak
  3. Super Spell kl. 3 (literowanie) – Barbara Bajer


UWAGA!
Wszystkie podane daty to terminy orientacyjne, które mogą ulec zmianie.