Kadra-pracownicy
Natalia Litwinowicz
prowadząca szkołę
Magdalena Rychlik
prowadząca szkołę

nauczyciel historii
Małgorzata Knobel  - dyrektor szkoły
nauczyciel języka niemieckiego
Małgorzata Juszczak
z-ca dyrektora
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: m.juszczak@elfnet.edu.pl
Elżbieta Cyranek
nauczyciel edukacji przedszkolnej
e-mail: e.cyranek@elfnet.edu.pl
Anna Kaźmierczak
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: a.kazmierczak@elfnet.edu.pl
Elżbieta Dziadura 
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, tutor
e-mail: e.dziadura@elfnet.edu.pl
Małgorzata Wiciak
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: m.wiciak@elfnet.edu.pl
Dorota Gwoździk
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: d.gwozdzik@elfnet.edu.pl
Katarzyna Nabzdyk
nauczyciel muzyki

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: k.nabzdyk@elfnet.edu.pl
Izabella Błaszak-Majchrowicz
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: i.majchrowicz@elfnet.edu.pl

 
Lilla Dauksza-Falender
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: l.dauksza@elfnet.edu.pl

 
Michał Domagalski
nauczyciel języka polskiego, tutor
e-mail: m.domagalski@elfnet.edu.pl

 

Malina Pawełczyk
nauczyciel języka polskiego

e-mail: m.pawelczyk@elfnet.edu.pl

Grażyna Olechnowicz
nauczyciel języka polskiego
e-mail: g.olechnowicz@elfnet.edu.pl
Anna Kuźniak
nauczyciel historii, WOS, WDŻWR
e-mail: a.kuzniak@elfnet.edu.pl

 
Joanna Dziwanowska
nauczyciel języka angielskiego

nauczyciel English IT, informatyki
e-mail: j.dziwanowska@elfnet.edu.pl
Karolina Kujath
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: k.kujath@elfnet.edu.pl
Barbara Bajer
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: b.bajer@elfnet.edu.pl
Katarzyna Gusztaf
nauczyciel języka angielskiego, tutor

nauczyciel informatyki
e-mail: k.gusztaf@elfnet.edu.pl
Michał Ulanowski
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: m.ulanowski@elfnet.edu.pl
Rafał Ziętkiewicz
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: r.zietkiewicz@elfnet.edu.pl
Paula Ribeiro
native speaker
e-mail: p.ribeiro@elfnet.edu.pl

 
Martha Bailey
native speaker
e-mail: m.bailey@elfnet.edu.pl

 
Agnieszka Sobkowiak
nauczyciel języka angielskiego, tutor

nauczyciel języka hiszpańskiego
e-mail: a.sobkowiak@elfnet.edu.pl
Julietta Jones
psycholog szkolny
nauczyciel doradztwa zawodowego i technik uczenia

nauczyciel języka angielskiego,
e-mail: j.jones@elfnet.edu.pl
Sylwia Sieradzka-Węglewska
nauczyciel języka niemieckiego
e-mail: s.sieradzka-weglewska@elfnet.edu.pl
Krzysztof Frątczak
nauczyciel języka niemieckiego
e-mail: k.fratczak@elfnet.edu.pl
Monika Kleczewska
nauczyciel informatyki, administrator
e-mail: m.kleczewska@elfnet.edu.pl
Anna Chmiel
nauczyciel matematyki

nauczyciel informatyki
e-mail: a.chmiel@elfnet.edu.pl
Renata Bartoszewska
nauczyciel matematyki
e-mail: r.bartoszewska@elfnet.edu.pl

 
Adam Chojnacki
nauczyciel fizyki,

nauczyciel matematyki
e-mail: a.chojnacki@elfnet.edu.pl
Ewa Małolepsza 
nauczyciel matematyki
e-mail: e.malolepsza@elfnet.edu.pl

 
Ilona Lech-Przybyszewska
nauczyciel chemii, biologii, tutor
e-mail: i.przybyszewska@elfnet.edu.pl
 
Patryk Pluciński
nauczyciel przyrody
nauczyciel EDB

e-mail: p.plucinski@elfnet.edu.pl
Agnieszka Zielazek
nauczyciel geografii
e-mail: a.zielazek@elfnet.edu.pl
Karolina Konieczna
nauczyciel plastyki, zajęć technicznych
e-mail: k.konieczna@elfnet.edu.pl
Kamila Dembecka-Sobierajewicz
szachy
e-mail: k.dembecka@elfnet.edu.pl
Aleksandra Jakubowicz
nauczyciel religii
e-mail: o.jakubowicz@elfnet.edu.pl
Anna Łuczak
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: a.luczak@elfnet.edu.pl
Iwona Głowska
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: i.glowska@elfnet.edu.pl
Aneta Ubysz
nauczyciel tańca, rytmiki
e-mail: a.ubysz@elfnet.edu.pl
Karol Zdunek
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: k.zdunek@elfnet.edu.pl
Marcin Stachowiak
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: m.stachowiak@elfnet.edu.pl
Lidia Krobska
pielęgniarka
e-mail: l.krobska@elfnet.edu.pl
 
 
Magdalena Sczaniecka
sekretariat
e-mail: sekretariat@szkolapol-ang.pl
              m.sczaniecka@elfnet.edu.pl

 
Aldona Wróblewska
recepcja
e-mail: a.wroblewska@elfnet.edu.pl
Alina Pajor
kuchnia
  Andrzej Brzeźniak
pracownik techniczny