JESIENNA SPARTAKIADA JUŻ ZA NAMI SP

Tegoroczna Jesienna Spartakiada na Piwnej upłynęła pod hasłem „Lekkoatletyka dla każdego”. Każdy, kto spróbował swych sił w ośmiu wesołych konkurencjach został wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Najwięcej emocji wzbudził turniej gier dla klas 1-3, w którym drużyny klasowe złożone z uczniów i rodziców rywalizowały między sobą w wyścigach rzędów na poziomach poszczególnych klas. Wierną publiczność miały drużyny, które zgłosiły się do Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego. Oprócz zmagań sportowych i zabaw można było zbudować most bez gwoździ, rozegrać partyjkę szachów, poeksperymentować z instruktorami „Małego inżyniera” lub spróbować swych sił we flamenco . Wesoło, sportowo i kolorowo powitaliśmy pierwszą sobotę kalendarzowej jesieni, a ona w zamian odpłaciła nam już nieco jesienną, ale bardzo pogodną aurą.