Hiszpanie w Polsce - dzień 2

Dzień drugi z gośćmi z Foz był pełen fascynujących doświadczeń i odkryć!
Rozpoczęliśmy od intensywnych zajęć projektowych w szkole, które prowadzili nasi wspaniali lingwiści - Pani Kasia, Pani Basia i Pan Michael. Dzięki wplecionym w zajęcia filmom, muzyce, quizom i grom praca przebiegła ciekawie i owocnie.
Następnie mieliśmy okazję poznać ponad 1000-letnią historię Polski, która została przedstawiona na makietach z klocków Lego! To było niezwykłe doświadczenie, które pozwoliło poznać i zrozumieć historię kraju a jednocześnie podziwiać wspaniałe budowle odwzorowujące każdy szczegół w budowlach z ponad miliona klocków.
Po tym emocjonującym spotkaniu wyruszyliśmy w podróż po zjawiskach i zagadnieniach związanych z naukami ścisłymi, przyrodniczymi oraz innowacyjnością. Mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę i spojrzeć na świat z nowej perspektywy.