ZAPRASZAMY NA INAUGURACJĘ NOWEGO ROKU SZKOLNEGO. SP

Zapraszamy naszych Uczniów, razem z Rodzicami, na rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w dniu 1 września o godz. 10:00. Spotykamy się w swoich salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami.
Rodziców naszych nowych uczniów prosimy o dostarczenie do sekretariatu kart przeniesienia ucznia z dotychczasowej szkoły lub ze szkoły rejonowej oraz dostarczenie kart szczepień i diagnozy przedszkolnej w przypadku dzieci z klas pierwszych. Rodzice nowych uczniów, którzy nie będą obecni na spotkaniu inauguracyjnym, mogą odebrać loginy i hasła do dziennika elektronicznego, w sekretariacie szkoły.

W załączeniu udostępniamy treść formularza deklaracji z prośbą o wydrukowanie, wypełnienie  i przyniesienie do szkoły na spotkanie z wychowawcą. W przypadku nieobecności Państwa na inauguracji prosimy o dostarczenie deklaracji przez ucznia.
Informujemy także, że w dniu 1 września, od godz. 9:00do 12:00, w sali gimnastycznej w budynku B, odbędzie się kiermasz podręczników. Zainteresowanych informujemy, że o godz. 8:30 w Kościele Parafialnym przy ul. Majakowskiego odbędzie się msza, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

UWAGA!

Listę podręczników zamieściliśmy na naszej stronie internetowej www.szkolapol-ang.pl/menu/organizacja/lista_podrecznikow.html

Wychowawcy klas:

w budynku "B"