Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu

W marcu obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych przygotowali dla swoich młodszych kolegów krzyżówki, wykreślanki, QR cody, rebusy i gry planszowe sprawdzające wiedzę i umiejętności prawidłowego poruszania się w sieci.

Klasy 0 - 3 obejrzały spektakl online pt. „Dzieci sieci – Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów ” pod patronatem Polskiego Centrum Programu Safer Internet, z kolei klasy 8 uczestniczyły w webinarze “Cyfrowy ślad - ile można wyczytać o człowieku z otwartych źródeł”.

Statuetki Mistrzów Internetu wywalczyły klasa 4c i klasa 2a.

Mamy nadzieję, że poza dobrą zabawą poszerzyliśmy swoją wiedzę.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Szczególne podziękowania należą się wszystkim uczennicom i uczniom klas 7 i 8, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowania i prowadzenie obchodów.