I miejsce szkoły i medale...
500x500

I miejsce szkoły i medale w VII Mistrzostwach Poznania Niepublicznych Szkół Podstawowych w Szachach - relacja fotograficzna
Mamy to!

Przypominamy, że nasza szkolna drużyna szachowa zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej w VII Mistrzostwach Poznania Niepublicznych Szkół Podstawowych w Szachach.

Nasi uczniowie zdobyli także ogromne sukcesy w klasyfikacji indywidualnej.
W turnieju klas 4-8 pierwsze miejsce i złoty medal wywalczył Bruno Stachowiak, trzecie miejsce i medal brązowy – Borys Kurczewski, siódme miejsce – Stanisław Wilusz, ósmy był Radosław Franc, dziesiąty Gustaw Dąbkowski.

W tej samej grupie pierwsze miejsce i złoty medal w klasyfikacji dziewcząt zdobyła Aleksandra Bartkowiak.
W turnieju klas 0-3 trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Wojciech Trojanowski, szósty był Adam Wyszkowski, ósmy James van Ams, dziesiąty Leon Chmielewski. Bardzo wysokie jedenaste miejsce wywalczył też nasz zerówkowicz Ignacy Korzystka.
W klasyfikacji dziewcząt z klas 0-3 pierwsze miejsce i złoty medal wywalczyła Barbara Świdurska, piąta była Maja Kamińska.