VII Indywidualne i Drużynowe Otwarte Mistrzostwa Poznania Niepublicznych Szkół Podstawowych w Szachach

Organizator Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa w Poznaniu GRENKE Polska

Termin i miejsce

Sobota 18 marca 2023 godz. 10.00

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. Piwna 1
tel.: 61 633 71 38 / 602 327 616
e-mail:sekretariat@szkolapol-ang.pl

Potwierdzenie zgłoszenia w dniu imprezy na miejscu od 9.00 do 9.45
Nie pobieramy wpisowego.

Prawo startu

Prawo startu mają uczniowie niepublicznych szkół podstawowych miasta Poznania oraz powiatu poznańskiego, urodzeni w roku 2008 i młodsi. Liczba zawodników z jednej szkoły nie jest ograniczona. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator może dopuścić do udziału w zawodach również reprezentantów niepublicznych szkół podstawowych z województwa wielkopolskiego.

System rozgrywek

Mistrzostwa zostaną rozegrane na dystansie 7 rund tempem 15 minut na partię dla zawodnika w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy 0-3
  • klasy 4-8

W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń oba turnieje mogą zostać połączone, a w turnieju zostanie przeprowadzona oddzielna klasyfikacja dla klas 0-3 oraz 4-8.
W Mistrzostwach przeprowadzona zostanie również klasyfikacja drużynowa szkół.

Zgłoszenia

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem do dnia 15 marca 2023 na adres sekretariat@szkolapol-ang.pl - koniecznie z kopią na adres k.dembecka@elfnet.edu.pl
W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych startujących zawodników:
imię i nazwisko, data urodzenia, kategoria szachowa, szkoła (oraz klub - w przypadku przynależności klubowej), nazwisko i telefon opiekuna szkolnego oraz mail kontaktowy.
Przyjęcie zgłoszenia będzie potwierdzone mailem.
Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.