Spartakiada 2022

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom, ich rodzicom i absolwentom za liczny i udział w Spartakiadzie.

Z wielką radością obserwowaliśmy aktywny udział w indywidualnych konkurencjach na wesoło, rodzinnym turnieju piłki nożnej, w Cavaliadzie na Piwnej, w zabawach z Małym Inżynierem i SkyBlue, pokazach karate i tanecznych, łamigłówkach i grach logicznych, symultanie szachowej i wielu innych.

Szczególnie dziękujemy naszym gościom specjalnym - panom Szymonowi Ziółkowskiemu i Pawłowi Fajdkowi! Z całego serca dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszych stoisk charytatywnych - Bezinteresownych, czyli naszego szkolnego wolontariatu oraz Drużyny Szpiku - cały dochód ze sprzedaży kiełbasek i ciast został przekazany potrzebującym. Dziękujemy sponsorom - firmie Bystry i cukierni Magdalenka oraz pani Marcie Ziółkowskiej za organizację i współpracę.

Do zobaczenia na Spartakiadzie za rok!