THE BIG CHALLENGE

Mamy już podsumowania i statystyki konkursu Języka Angielskiego THE BIG CHALLENGE, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły w marcu.
W Konkursie brało udział prawie 5 tysięcy szkół z Europy, z czego 631 z Polski. W sumie prawie 20 tysięcy uczniów z naszego kraju uczestniczyło w marcowych rozgrywkach.

Maksymalna liczba punktów do uzyskania to 350 na każdym poziomie. Poniżej, kilka statystyk.
Średni wynik w naszej szkole, regionie i w kraju.

Najlepsze trójki na każdym poziomie w naszej szkole.

Jeszcze raz chciałabym pogratulować naszym uczniom wspaniałych wyników, zwłaszcza Dominikowi LIscauscas z klasy 6a i Emilii Kaftan z klasy 5b, którzy na swoim poziomie zdobyli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w województwie! Brawo!

Każdy uczestnik może sprawdzić swój indywidualny wynik i miejsce w regionie i kraju na stronie: https://results.thebigchallenge.com/pl/results/2022/147

Nagrody dodatkowe - ręczniki plażowe - zostały rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy odpowiedzieli poprawnie na minimum 28 pytań i jedna z nich przypadła w udziale Anieli Jankowskiej z klasy 4b.
Wszystkie nagrody i dyplomy zostaną wręczone 24 czerwca, na ceremonii zakończenia Roku Szkolnego.

Już dziś zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku!