POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW SP

Czy lepiej uczyć się w naszej szkole, czy w szkołach absurdu? Obejrzenie zabawnych i dowcipnych scenek szkolnych, które w ramach pożegnania przygotowali dla poziomu klas 4-6 szóstoklasiści w nie jednej głowie zrodziło dylemat - może w takiej wymyślonej szkole nie byłoby lepiej? Ale wystarczyło wspomnieć kilkanaście wcześniejszych minut uroczystości, by wszelkie wątpliwości znikły. Lista szkolnych prymusów, laureatów konkursów i mistrzów z Piwnej, którzy z dumą i satysfakcją przyjmowali zasłużone wyrazy uznania, wyróżnienia i nagrody była w tym roku wyjątkowo długa. Również sami autorzy scenek i równocześnie aktorzy, byli najlepszym przykładem, że nauka w naszej szkole, pracowitość, korzystanie z różnych form wsparcia naprawdę przynoszą efekty, bo ich wspaniałe wyniki sprawdzianu szóstoklasistów z pewnością będą wyzwaniem dla kolejnych roczników.