28 PASOWANIE NA PIWNEJ

Święto Komisji Edukacji Narodowej to dzień, w którym uczniowie klas pierwszych zostali pasowani i uroczyście powitani w gronie naszej szkoły. W tym roku pasowanie odbyło się bez udziału publiczności, a Rodzice naszych uczniów zobaczyli dzieci na ekranach komputerów. Po miesiącu nauki pierwszoklasiści z dużą swobodą recytowali wiersze, śpiewali piosenki po polsku i angielsku, a żywiołowym popisem tanecznym zachwycili. Po złożeniu ślubowania, pani Dyrektor Małgorzata Knobel pasowała dzieci z klas pierwszych czarodziejskim giga-ołówkiem na uczennicę i ucznia Dwujęzycznej Polsko-Angielskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej. Pasowanie pierwszoklasistów to co roku najbardziej radosne i zarazem podniosłe wydarzenie oraz święto całej szkoły. Tak było także w tym roku.