THE BEAR THEATRE NA PIWNEJ GIM I SP

Podobnie jak w latach ubiegłych naszą szkołę odwiedził w maju teatr anglojęzyczny The Bear Theatre. Aktorzy pokazali trzy przedstawienia dla wszystkich uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie klas najmłodszych mieli okazję bawić się i uczyć języka oglądając „Jackie and the Giant”. Była to pełna humoru historia dziewczynki, która uciekła przed straszliwym olbrzymem. Klasy IV-VI obejrzały przedstawienie „The Detectives” – kryminalną historię miłosną, której rozwiązania dociekali sami. Najstarsi uczniowie, gimnazjaliści, poznali humorystyczną wersję początków państwa angielskiego w przedstawieniu „The History of England”.
Dzień spędzony z The Bear Theatre przyniósł wiele uśmiechów i radości. Czekamy na kolejne przedstawienia za rok!