27 Pasowanie na Ucznia

Radosne i roztańczone, a jednocześnie bardzo uroczyste i podniosłe – tak najkrócej opisać można tegoroczne 27 już Pasowanie na Ucznia, które od lat jest nieodłącznym wprowadzeniem do świętowania Dnia Komisji Edukacji w naszej szkole. Po miesiącu nauki najmłodsze dzieci egzamin na ucznia zdały celująco. Pięknie recytowały i śpiewały. Bez tremy i z przekonaniem złożyły uroczyste ślubowanie. Punktem kulminacyjnym i budzącym najwięcej emocji było samo Pasowanie, przeprowadzone przez dyrektora szkoły, panią Małgorzatę Knobel, wyjątkowym czarodziejskim ołówkiem. Upamiętniające tę podniosłą chwilę dyplomy wręczyła prowadząca szkołę pani Natalia Litwinowicz. Na koniec przyszedł czas na gratulacje i upominki od rodziców, którzy z dumą i wzruszeniem podziwiali popisy i dojrzałe zachowanie swych pociech.