Sztafetowe Biegi Przełajowe

We wtorek 1 października 2019 roku na Polanie Harcerza nad Maltą reprezentacja naszej szkoły wystartowała w Sztafetowych Biegach Przełajowych organizowanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Impreza odbyła się w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których uczestniczyło 119 szkół podstawowych i średnich. Starsi chłopcy pokonali trasę 10x1000 metrów i uplasowali się na 15 miejscu. Starsze dziewczynki biegły sztafetę 10x800 metrów zajmując wysokie 5 miejsce. Młodsi chłopcy pokonali sztafetę 8x800 metrów i przybyli na metę na 11 miejscu. Natomiast młodsze dziewczynki biegnąc trasę 8x800 metrów zajęły dobre 8 miejsce.
    Wszystkim uczniom, którzy z dużym zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę serdecznie dziękujemy.