PIASKOWY WILK - podsumowanie gry czytelniczej

W dniu 29 marca 2019 odbyła się w bibliotece szkolnej gra czytelnicza oparta na książce Asy Lind "Piaskowy wilk”. Uczestnicy zabawy odpowiadali na pytania dotyczące treści książki, wykonywali różnorodne zadania, dyskutowali o wielkich i małych sprawach, wyjaśniali zagadki wszechświata. Celem gry było uświadomienie młodym czytelnikom, że książki są nie tylko po to, aby je czytać, ale aby o nich rozmawiać - co może dostarczać równie wiele przyjemności.
W zabawie wzięli udział uczniowie klas 1-3 SP - Borys Kurczewski, Helena Urbaniak, Zuzanna Czerkawska, Julia Gosek, Urszula Stopa, Brodecka Zuzanna, Julia Garaś, Zofia Garaś, Karolina Krzywicka, Maksymilian Śróda, Gabriela Teplik, Zofia Golisz, Aleksander Graczyk, Jeremi Jasiczak. Serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i niesamowitą wyobraźnię.