Szkoła z Klasą 2.0 - Festiwal 2.0 SP

29 maja odbył się ostatni etap naszej całorocznej pracy w programie Szkoła z Klasą 2.0 - Festiwal 2.0.
Klasy biorące udział w programie (3a,3b,4b 6a wraz z opiekunami projektów) zaprezentowały efekty swojej pracy. Klasa 3b opowiedziała, dlaczego uczy się angielskiego, klasy 3a i 3b zachęcały do zdrowego odżywiania i zaprezentowały swoje własne książki kucharskie. Klasa 4b zabrała nas w magiczny świat baśni i ... matematyki, a 6a pochwaliła się swoją własną stroną internetową.
Każdy z uczniów biorący udział w programie został nagrodzony dyplomem. Publiczność reagowała żywiołowo, z entuzjazmem oglądała wszystkie występy oraz angażowała się, odpowiadając na pytania, przygotowane przez niektóre grupy projektowe.

Dziękuję nauczycielom, którzy uczestniczyli w programie oraz uczniom za cały rok ciężkiej pracy.
Mam nadzieję, że udział w programie Szkoła z Klasą 2.0 przysporzył wszystkim wiele radości i dał wiele satysfakcji.

Zapraszam do zapoznania się z relacją z festiwalu oraz naszych działań w roku szkolnym 2014/2015: https://szk2015.ceo.nq.pl/szkoly/wizytowka/49/

Małgorzata Knobel - koordynator programu