TURNIEJ GODNY JUBILEUSZU

Miniona wyjątkowa Spartakiada, otworzyła drzwi do trwających tydzień obchodów Jubileuszu naszej szkoły. Poniedziałek na Piwnej minął pod hasłem pasjonującego i radosnego Turnieju klas, w którym czteroosobowe drużyny z poziomów 4 - 6 i 7 - III zmierzyły się z pytaniami i bardzo zróżnicowanymi zadaniami dotyczącymi szkoły, jej historii i pracowników. Nie zabrakło oczywiście pytań z ogólnej wiedzy o świecie, spostrzegawczości czy logicznego myślenia. Wszystko odbywało się w iście telewizyjnej oprawie i nawiązywało swą formą do znanych i lubianych konkursów. Profesjonalne przygotowanie i mistrzowskie prowadzenie turnieju przez p. Ilonę Przybyszewską i p. Adama Chojnackiego sprawiło, że zaangażowani byli zarówno uczniowie jak i wychowawcy i wszyscy bez wyjątku świetnie się bawili.
Najmłodsi w tym czasie mierzyli się z zadaniami plastyczno- literackimi. Efekty tej prawdziwie „radosnej twórczości” to zbiorowo ozdobione logo szkoły, które wykonywali uczniowie klas pierwszych. Klasy drugie wspólnie tworzyły makietę Piwnej, a trzecioklasiści zredagowali bardzo osobiste życzenia i gratulacje dla szkoły Jubilatki. Dzieła są ozdobą korytarzy w budynku B.

zdjęcia w galerii >>