ZAPRASZAMY NA SPARTAKIADĘ!

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt zaprosić wszystkich współtworzących Naszą Szkołę - Uczniów, Absolwentów, Nauczycieli, Rodziców - na wyjątkową Jesienną Spartakiadę.
Połączymy tego dnia sportową rywalizację, prezentację umiejętności i dobrą zabawę z obchodami 25-lecia Dwujęzycznej Polsko-Angielskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej.
Przygotowujemy wiele różnych atrakcji, żeby było sympatycznie, zabawnie i wesoło.
Będzie można uczestniczyć w Rodzinnym Turnieju Piłki Nożnej grając lub kibicując oraz konkurencjach grupowych i indywidualnych, między innymi: wyścigach rzędów - turnieju dla klas 1-3, symultanie szachowej, ogrodzie gier i zabaw, wyjątkowym konkursie „25 zagadek na 25 lat” i wielu innych. Do dyspozycji uczestników będzie także trenażer piłkarski.
Oprócz wymienionych atrakcji zapraszamy również na loterię fantową Fundacji Mieszko, warsztaty z robotyki i programowania – Mały Inżynier, ciepłą grochówkę i pyszny urodzinowy tort.

Spotkajmy się 6 X 2018 r. na Piwnej 1 o godzinie 10:00

ZAPRASZAMY!