DZIEŃ ŚWIĘTGO PATRYKA

17 marca Szmaragdowa Wyspa ma swoje wielkie święto - Dzień Św. Patryka. Z tej okazji już w miniony piątek na Piwnej zazieleniło się od sweterków, koniczynek i balonów. Dodatkowo uczniowie klas 4-6 zmagali się w konkursie wiedzy o Irlandii. Trzynaście trzy- osobowych zespołów stanęło do boju i rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie najbardziej oczytani i najszybsi okazali się uczniowie klasy 4a - Maja Mikulska - Ziółkowska oraz Janek i Szymek Czembrowsy. To ich drużyna pod nazwą SHAMROCKS, zasłużenie stanęła na najwyższym podium.
Drugie miejsce zdobyły IRISH ROSES, czyli Paulina Wieczorowska, Nina Mroczek i Zosia Granops, również z klasy 4a, a trzecie przypadło w udziale chłopakom z 5b: Jonaszowi Jurewiczowi, Adamowi Herman i Rysiowi Granops.

Zwycięzcy otrzymali książki o Irlandii oraz bardzo zielone jabłka:) a dla wszystkich uczestników konkursu - balony w irlandzkich barwach! Gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów! May the luck of the Irish be with you all!