Moje zakończenie - rozstrzygnięcie konkursu literackiego
500x500

 

     Z największą przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu literackiego “Moje zakończenie” realizowanego w ramach projektu “Zaczytana szkoła”. Jury, po wnikliwym zapoznaniu się z pracami konkursowymi postanowiło przyznać pierwsze miejsce Julii Głębockiej uczennicy klasy 6b, która stworzyła pełne przygód, spisków i zaskakujących zwrotów akcji zakończenie powieści Aleksandra Dumas “Trzej muszkieterowie”. Drugie miejsce zdobyła Marianna Szałek z klasy 5a za napisanie wzruszającego zakończenia powieści F.H. Burnett “Tajemniczy ogród”. Trzecie miejsce przypadło Julii Gumińskiej z klasy 5b, która w zaskakujący sposób dokończyła książkę “Królewski Zwiadowca” autorstwa Johna Flanagana.
Prace zgłoszone do konkursu były oceniane według następujących kryteriów: twórczy charakter utworu, poprawność stylistyczna i językowa, poziom literacki pracy oraz samodzielność i oryginalność.
     Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na wręczenie nagród i dyplomów do biblioteki szkolnej w dniu 21 listopada 2017 na przerwie śniadaniowej.
 

FILM BARWY SZKOŁY

Rekrutacja
EGZAMINY