Turniej szachowy „Smerfy i Gargamele”
500x500

I znowu sukcesy!
W turnieju szachowym „Smerfy i Gargamele”, który odbył się 14.10.2017 roku w DK „Na Pięterku” w Poznaniu wspaniale popisali się nasi najmłodsi szachiści.
W grupie Smerfów drugie miejsce (pierwsze w kategorii chłopców) wywalczył Dawid Waliszewski kl. 3b, piąte miejsce (trzecie w kategorii dziewcząt) zdobyła Weronika Wilk kl. 3c, szóste (czwarte wśród dziewcząt) – Lena Zając kl. 3c, czwarty wśród chłopców był Maksymilian Sowa kl. 2b, a szósty Ignacy Kanikowski kl. 2a.
Bardzo dobrze spisali się też nasi szachiści w grupie starszych Gargameli. Bruno Stachowiak z kl. 3b zdobył miejsce czwarte w klasyfikacji ogólnej, a Małgosia Bartkowiak kl. 5b zdobyła pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt. W obu turniejach startowało łącznie 19 naszych uczniów!