Festyn na Piwnej

30 września. Festyn na Piwnej. Słońce! Przez cały czas jego promienie ukazują piękno kolorów mieniących się wokół budynków szkoły. Przez cały czas odbijają się w twarzach uśmiechniętych uczniów, rodziców i nauczycieli. Trwają konkurencje sportowe, zabawy, rodzinny turniej piłki nożnej, zabawa konstrukcyjna z Małym Inżynierem. Temperatura 12-14 stopni, ale nam jest gorąco, rozgrzewają nas przecież serca, otwarte na pomoc dla Oli. Trwa aukcja, którą prowadzą rewelacyjnie gimnazjaliści Maks Trąbka i Kacper Siąkowski, trwa także loteria sprawnie prowadzona przez Olgę Sobolewską i Jędrka Jedlińskiego. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom, a także uczniom za przekazanie wielu cennych przedmiotów na aukcję. Dziękujemy także za aktywne w niej uczestniczenie. Powiedzieć, że po loteryjnych fantach i wylicytowanych przedmiotach nie zostało nic to za mało. Pozostało przekonanie, że pomogliśmy. Pozostała nadzieja, że będzie dobrze.

Na naszym kanale YouTube zamieściliśmy krótką relację, a w galerii szkolnej dostępne są zdjęcia.