Sukcesy w Lidze Szkół Miasta Poznania

W dniu 30 marca trzy nasze szkolne drużyny wystartowały w drugim turnieju Ligi Szkół Miasta Poznania w Szachach.
Wróciliśmy z medalami - zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej na poszczególnych szachownicach!
Drugie miejsce i srebrny medal zdobyła drużyna Gimnazjum w składzie: Ania Roszkiewicz, Florentyna Piotrowska, Katarzyna Steinke, Nela Kultys, Zuzanna Leszczak. Wspaniale wystartowały również obie drużyny ze szkoły podstawowej, wyprzedzając pozostałych gimnazjalistów. Pierwsza drużyna w składzie: Piotr Franc, Zofia Roszkiewicz, Tomasz Jankowski i Małgorzata Bartkowiak zajęła trzecie miejsce i zdobyła medal brązowy, natomiast druga nasza drużyna zdobyła miejsce czwarte (Kornel Garwacki, Hubert Wysoczański, Jonasz Jurewicz, Lucjusz Bohn i Emilia Cieślak).
Dodatkowo medale na poszczególnych szachownicach zdobyli:

• szachownica pierwsza - złoto Ania Roszkiewicz
  • szachownica druga - złoto Zofia Roszkiewicz i Florentyna Piotrowska