I Turniej Szachowy w Kicinie

W  I Turnieju Szachowym w Kicinie, który został rozegrany w sobotę 25 marca, wspaniale wystartowali nasi uczniowie.
W turnieju dla klas drugich i trzecich pierwsze miejsce wywalczył Maurycy Balcerowiak (kl. 2 a), Krzysiu Daczyński (kl. 2a) zajął miejsce trzecie, czwarty był Jacek Zdunek (kl. 2 b), a szósty był Maksym Borkowski (kl. 2 b). Weronika Wilk (kl. 2c) zdobyła piąte miejsce w turnieju i pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt. Druga wśród dziewcząt była Zosia Tim (kl. 2a), a czwarta Ola Czyrnek (kl.2 a).
Nasi najmłodsi z klas pierwszych też dzielnie walczyli!
Antoni Klotzki (kl. 1 b) zajął miejsce piąte, ósmy był Aleksy Więcek (kl. 1 b), a dziesiąty Maksymilian Sowa (kl. 1 b). Teraz chłopacy szykują się się do startu w Mistrzostwach Wielkopolski Młodzików do lat 7 w Szachach.Trzymać kciuki!
Natomiast w grupie klas 4-6 trzecie miejsce ( a pierwsze wśród dziewcząt) wywalczyła Małgorzata Bartkowiak (kl. 4 b), piąty był Mikołaj Stefański (kl. 4)