Mali kowboje bawili się świetnie

W miniony poniedziałek uczniowie klas 1-3, jak co roku bawili się na baliku karnawałowym.
Tegoroczny motyw zabawy Kowboje na Dzikim Zachodzie bardzo przypadł wszystkim do gustu. Od pierwszej do ostatniej lekcji w budynku B, aż roiło się od szeryfów, kowboi i kowbojek, którym w konkursach towarzyszyli nie mniej liczni Indianie i Indianki z różnych plemion. Nie brakowało też postaci z zupełnie innych bajek: super bohaterów, dam i księżniczek. Najważniejsze, jednak jest to, że wszyscy bez względu na kostium bawili się świetnie i chętnie uczestniczyli w kowbojskich konkursach i pląsach. Niezawodni jak zwykle rodzice zatroszczyli się o karnawałowe smakołyki, dzięki którym wytańczone kalorie dzieci szybko uzupełniły. To było naprawdę miłe i radosne zamknięcie karnawału 2017.

więcej zdjęć w naszej galerii