IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SP i

W środę, 28.09.2016r. nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Poznania Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się na Polanie Harcerza nad Maltą. Dziewczyny z gimnazjum miały do przebiegnięcia 800m, chłopacy 1 kilometr. Chłopacy i dziewczyny ze szkoły podstawowej biegli również na dystansie 800m. Do rywalizacji stanęło 26 szkół.

Dobrze zaprezentowały się sztafety naszego Gimnazjum. Dziewczyny z bardzo dobrym czasem przekroczyły linię mety, zajmując 7. miejsce. Chłopacy również nie dali się wyprzedzić zdobyli miejsce 10 ale na 26 szkół. Reprezentacje podstawówki, również walczyły najlepiej , jak potrafiły. Zawodom towarzyszyła miła atmosfera, wszyscy wzajemnie się wspierali i kibicowali sobie, choć momentami emocje sięgały zenitu. Impreza była udana, wszystkim mimo zmęczenia i stresu bardzo się podobało.

Lena Osuch- Cierniak.