SPOTKANIE AUTORSKIE Z MICHAŁEM FILIPIAKIEM

11 maja najmłodsi uczniowie gościli na lekcjach pana Michała Filipiaka - znanego tenisistę, trenera i autora książek dedykowanych małym czytelnikom.
Każda klasa odbyła oddzielnie trwające jedną lekcję spotkanie autorskie, w czasie którego pan Michał nie tylko opowiadał o tym, jak zrodził się pomysł opisania losów bohaterów książeczek „Tenisowe przygody Radka i Kuby” oraz „Redaktor Marchewka. Tenisowy świat piłek”, ale zachęcał dzieci, by podobnie, jak fantastyczne postacie wybierały zdrowy styl życia, były aktywne, rozwijały wytrwale swoje sportowe pasje i podejmowały coraz to nowe wyzwania. Dzieci chętnie zadawały pytania związane z karierą zawodową gościa i uprawianą przez niego dyscypliną, a nawet dotyczące życia osobistego.
Na koniec każde z dzieci miało okazję, by zdobyć autograf lub dedykację autora w zakupionej książce.