MIĘDZYSZKOLNE WIOSENNE ZAWODY PŁYWACKIE

19 oraz 22 kwietnia br. odbyły się Międzyszkolne Wiosenne Zawody Pływackie Szkół Niepublicznych organizowane przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 2 w Poznaniu.
W zawodach starowało 130 zawodników z dziewięciu szkół. Reprezentanci naszej szkoły rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych do ostatnich sił. Dzieci z rocznika 2005 - 2009 miały do pokonania dystans 25 metrów, czyli jedną długość basenu, natomiast starsi musieli przepłynąć dwukrotnie więcej. Każdy z uczestników mógł wybrać dogodny dla siebie styl pływacki.
W klasyfikacji ogólnej 28 uczniów naszej szkoły uplasowała się na szóstym miejscu.
W konkurencjach indywidualnych mamy trzech medalistów:

I miejsce Norbert Gorzeń z kl. 4a

II miejsce - Marcel Voicu z kl. 1c

III miejsce - Piotr Kolasiński–Kolenda z kl. 6a

Dziękujemy wszystkim uczniom za pełne zaangażowanie, wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.