MAŁE DZIECI W WIELKIEJ AKCJI

18 marca 2016 długimi przerwami w naszej szkole „rządzili” najmłodsi czyli pierwszoklasiści z 1c, którzy z powodzeniem przeprowadzili charytatywny kiermasz świątecznych ciast. Oczywiście do tego przedsięwzięcia zaangażowali się również ich rodzice (a często także dziadkowie czy ciocie) , którzy nie szczędzili czasu na wspólne z dziećmi wypieki wspaniałych ciast oraz wsparcia w zakresie organizacji sprzedaży. Jednak nad przygotowaniem akcji w szkole, rozpropagowaniem jej celu i zachęceniem wszystkich do udziału czuwały wyłącznie dzieci z 1c, a to dla 6 i 7-latków nie lada zadanie. Efekt finalny, czyli zainteresowanie tematem oraz pozyskane pieniądze są naprawdę imponujące. Na fundację " CARE for WILD *AFRICA” udało się zebrać rekordową sumę 1 653 zł. Długo jeszcze dzieciaki wspominać będą wspaniałe, smakowite i kuszące kunsztem wykonania oraz dekoracjami ciasta, a pierwszaki już dziś planują kolejne akcje na rzecz fundacji.