Ogólnopolski Dzień Pisania po Angielsku.

W czwartek 19 listopada uczniowie gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Dniu Pisania po Angielsku. Razem z nastolatkami z całej Polski, spróbowali swoich sił w pisaniu krótkiego opowiadania. Ogólnopolski Dzień Pisania po Angielsku to pierwszy etap konkursu „WRITE ON” organizowanego przez Cambridge English – instytucji, która przeprowadza wiodące egzaminy dla osób uczących się języka np.: PET, FCE, CAE czy IELTS. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do pisania w języku obcym oraz podniesienie ich umiejętności pisarskich. Najlepsze prace zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu i mamy nadzieję, że wśród naszych uczniów znajdzie się Mistrz Pisania po Angielsku w kategorii szkół gimnazjalnych. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!