Rekrutacja uzupełniająca

Informujemy, że dysponujemy ostatnimi wolnymi miejscami w klasach. Istnieje możliwość ubiegania się o przyjęcie do szkoły w trakcie obecnego roku szkolnego 2018/2019. Prosimy o kontakt telefoniczny (602 327 616) lub mailowy (sekretariat@szkolapol-ang.pl).

Rekrutacja do klas zerowych i pierwszych

Rozpoczęliśmy rejestrację zgłoszeń do klas zerowych i pierwszych na rok szkolny 2019/2020.

Nabór uczniów do Dwujęzycznej Polsko-Angielskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej odbywa się w ciągu całego roku szkolnego. Jeżeli chcielibyście Państwo poznać więcej szczegółów i zapoznać się z ofertą naszej szkoły, prosimy o telefon (602 327 616) lub mail (sekretariat@szkolapol-ang.pl). Dyrektor szkoły z przyjemnością spotka się z Państwem i odpowie na wszystkie pytania.

Nauczyciele, rodzice i absolwenci o Piwnej:

Piwna w pigułce

Szachy w szkole