Egzamin ósmoklasisty 2023

Z radością i dumą informujemy, że wyniki egzaminów naszych uczniów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego mieszczą się w najwyższej - 9 statninie. Oznacza to, że nasza szkoła należy do 4 %  szkół w Polsce z najwyższymi wynikami.

Uzyskany na egzaminie ósmoklasisty wynik z matematyki (90%) jest nie tylko najlepszy w Poznaniu, ale także w województwie wielkopolskim. Żadna szkoła nie osiągnęła lepszego lub takiego samego wyniku jak nasza.
Wyniki z języka angielskiego i języka polskiego plasują nas również na bardzo wysokich miejscach. Uzyskany wynik z języka angielskiego daje nam 2 miejsce w Poznaniu (na pierwszym miejscu znalazła się szkoła z wykładowym angielskim, 7 zdających), a z języka polskiego na czwartym (pierwsze miejsce 84%, Piwna 81%).

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom, ich rodzicom i nauczycielom!
To piękny prezent na 30-te urodziny szkoły