Wojewodzki Konkurs

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Organizatorem konkursów jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu. 
Cele konkursów to:

  • inspirowanie i rozwijanie zainteresowań humanistycznych, matematycznych i językowych młodzieży
  • ujawnianie i rozwijanie talentów w dziedzinie przedmiotów humanistycznych i ścisłych
  • upowszechnianie wiedzy polonistycznej, matematycznej i językowej

Aby znaleźć się w finale uczeń musi przejść przez etap szkolny, rejonowy i wojewódzki (składa się z dwóch części). Finalistą konkursu zostaje uczeń, który przystąpił do pierwszej części finału etapu wojewódzkiego.  

GIMNAZJUM

LAUREACI  

  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
    • Carla Fernandes 2017 rok
    • Alina Pacześna 2016 rok
    • Malina Norkiewicz 2016 rok
    • Mateusz Majewski 2016 rok
    • Anna Kubaszewska 2015 rok
    • Maria Kubaszewska 2015 rok
    • Maciej Wojciechowski 2015 rok
    • Krzysztof Woźny 2013 rok
    • Krystyna Drewniak 2012 rok
    • Michalina Matusiewicz 2012 rok
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny
    • Julia Bartkowiak 2017 rok
    • Wojciech Strykowski 2017 rok
    • Aleksandra Wiśniewska 2017 rok
    • Krzysztof Jopek 2016 rok
    • Kamil Śledź 2016 rok
    • Antoni Stroiński 2016 rok
    • Mateusz Szałek 2016 rok
    • Jan Wyczawski 2013 rok
    • Michalina Matusiewicz 2014 rok
    • Antoni Stroiński 2013 rok
    • Jan Wyczawski 2013 rok
    • Marcin Krzyżaniak 2011 rok
  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
    • Florentyna Piotrowska 2015 rok
    • Bartosz Witczak 2015 rok
    • Martyna Wojciechowska 2015 rok
    • Aleksandra Wyszyńska 2015 rok
    • Michalina Matusiewicz 2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
    • Lena Krzemień 2017 rok
    • Martyna Świderska 2017 rok
    • Anna Roszkiewicz 2016 rok
    • Nina Koperska 2015 rok
    • Michalina Matusiewicz 2014 rok
    • Gabriela Cyprysiak 2014 rok
    • Katarzyna Kieżun 2013 rok
    • Alicja Kowalska 2012 rok
    • Aleksander Horowsk 2012 rok
    • Klaudia Korczyk 2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    • Jędrzej Jedliński 2017 rok
    • Anna Roszkiewicz 2017 rok
    • Martyna Świderska 2017 rok
    • Nina Koperska 2016 rok
    • Barbara Nowakowska 2016 rok
    • Wiktoria Rzepka 2016 rok
    • Mateusz Cierechowicz 2016 rok
    • Andrzej Kędracki 2016 rok
    • Mateusz Majewski 2015 rok
    • Jakub Czajka 2014 rok
    • Szymon Majewski 2014 rok
    • Michał Szudrowicz 2014 rok
    • Filip Bestrzyński 2014 rok
    • Pamela Witkowska 2013 rok
    • Max Tschuschke 2013 rok
    • Alicja Bańczerowska 2013 rok
    • Tomasz Dominiak 2013 rok
    • Joanna Witkowska 2011 rok
    • Michał Przybył 2010 rok
    • Krzysztof Szafran2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
    • Weronika Więcek 2012 rok
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny
    • Jagoda Spirydowicz 2016 rok
    • Martyna Kucia 2016 rok
    • Zuzanna Klose 2014 rok
    • Anna Borowicz 2010 rok
    • Paulina Waszak 2012 rok
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
    • Jędrzej Jedliński 2017 rok
    • Aleksandra Wiśniewska 2017 rok
    • Filip Bestrzyński 2016 rok 
    • Franciszek Kaczmarek 2016 rok
    • Mikołaj Miller 2014 rok
  • Wojewódzki Konkurs Fizyczny ​
    • Wojciech Strykowski 2017 rok
    • Patrycja Wieczorowska 2017 rok
    • Mateusz Lasota 2016 rok
    • Oskar Riewe-Perła 2015 rok
    • Antoni Stroiński 2015 rok
    • Mikołaj Wolicki 2013 rok
    • Krzysztof Woźny 2013 rok
    • Weronika Więcek 2012 rok
    • Michał Kowalik 2005 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
    • Lena Krzemień 2017 rok
    • Magdalena Le Corre 2017 rok
    • Anna Roszkiewicz 2017 rok
    • Florentyna Piotrowska 2017 rok
    • Marcelina Lenicka 2016 rok
    • Mikołaj Nowak 2016 rok
    • Krzysztof Wojtaszko 2016 rok
    • Maria Ofierska 2016 rok
    • Alina Pacześna 2015 rok
    • Cyprian Rydlichowski 2015 rok
    • Kamil Kapitan 2014 rok
    • Maria Spychała-Kij 2014 rok
    • Maciej Wojciechowski 2014 rok
    • Justyna Piechowiak 2013 rok
    • Maciej Bogdański 2009 rok
    • Agnieszka Lemańska 2003 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
    • Julia Stutz 2016 rok
    • Arno Piederstorfer 2012 rok
    • Sylwia Łados 2002 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego
    • Magdalena Le Corre 2017 rok
    • Kosma Le Corre 2017 rok
  • Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej
    • Franciszek Kaczmarek 2016 rok

FINALIŚCI

  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny
    • Anna Roszkiewicz 2015 rok
    • Izabella Staszak 2015 rok
    • Mikołaj Skrzypczak 2013 rok
    • Sandra Jaworska 2012 rok
    • Marianna Karwacka 2011 rok
    • Martyna Glock 2010 rok
    • Katarzyna Beutler 2010 rok
    • Kalina Łośko 2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
    • Agnieszka Szafrańska 2017 rok
    • Agnieszka Szafrańska 2016 rok
    • Zuzanna Leszczak 2016 rok
    • Krzysztof Wojtaszko 2016 rok
    • Konstancja Staniecka 2015 rok
    • Zuzanna Jedlińska  2015 rok
    • Aleksandra Lewicka 2015 rok
    • Szymon Majewski 2014 rok
    • Aleksandra Wiśniewska 2014 rok
    • Lena Krzemień 2014 rok
    • Olga Roloff 2012 rok
    • Maja Czaczka 2010 rok
    • Anna Dzięcioł 2008 rok
    • Klaudyna Byczyk 2007 rok
    • Joanna Kmieciak 2004 rok
    • Agnieszka Lemańska 2003 rok
  • Wojewódzki Konkurs Biologicznego
    • Martina Melini 2017 rok
    • Marta Marcinek 2014 rok
  • Wojewódzki Konkurs Przyrodniczny
    • Jagoda Spirydowicz 2013 rok
    • Jakub Michalski 2013 rok
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    • Mateusz Włodarczyk 2016 rok
    • Nina Koperska 2015 rok
    • Karolina Bańczerowska 2015 rok
    • Małgorzata Dąbrowska 2015 rok
    • Konstancja Staniecka 2015 rok
    • Jakub Czajka 2013 rok
    • Szymon Majewski 2013 rok
    • Jakub Bączkowski 2013 rok
    • Wiktor Dzięcioł 2011 rok
    • Bartosz Stęplowski 2009 rok
    • Piotr Bączyk 2009 rok
    • Michał Przybył 2009 rok
    • Arkadiusz Rychlik 2005 i 2006 rok
  • Wojewódzki Konkurs Fizyczny
    • Wiktor Błoch 2017 rok
    • Michał Marcinkowski 2017 rok
    • Zofia Stroińska 2017 rok
    • Wojciech Strykowski 2016 rok
    • Michalina Matusiewicz 2014 rok
    • Stanisław Sadowski 2014 rok
    • Max Tschuschke 2014 rok
    • Max Tschuschke 2013 rok
  • Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna
    • Krzysztof Woźny 2014 rok
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
    • Nina Koperska 2015 rok
    • Ewa Weiss 2015 rok
    • Maria Spychała-Kij 2014 rok
    • Tomasz Dominiak 2014 rok
    • Anna Kubaszewski 2014 rok
    • Maria Kubaszewska2014 rok
    • Zuzanna Klose 2013 rok
    • Olga Jąder 2013 rok
    • Justyna Piechowiak 2013 rok
    • Katarzyna Dziemidowicz 2013 rok
    • Maria Spychała-Kij 2012 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
    • Agnieszka Szafrańska 2017 rok
    • Carla Fernandes 2017 rok
    • Konrad Karoń 2017 rok
    • Wiktoria Skała 2017 rok
    • Filip Bestrzyński 2016 rok
    • Michalina Matusiewicz 2014 rok
    • Maciej Olszowy 2010 rok
    • Dawid Reszel 2010 rok
    • Dawid Reszel 2009 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
    • Julia Stutz 2015 rok
    • Arno Piederstorfer 2013 rok
    • Robert Lieb 2006 rok
    • Alexander Antkowiak 2006 rok
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny
    • Aleksandra Wiśniewska 2014 rok
    • Aleksandra Wiśniewska 2013 rok
    • Mateusz Szałek 2013 rok
    • Zuzanna Jedlińka 2012 rok
    • Konstancja Staniecka 2012 rok
    • Przemysław Adamek 2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
    • Michalina Matusiewicz 2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
    • Agnieszka Jaremkiewicz 2014 rok
    • Klaudyna Byczyk 2007 rok
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny
    • Julia Mizera 2017 rok
    • Hubert Czaczkak 2013 rok
    • Jędrzej Młynarczyk 2012 rok
    • Wojciech Fankidejski 2010 rok
    • Michał Przybył 2010 rok
    • Krzysztof Szafran 2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej
    • Aleksander Tomaszkiewicz 2017 rok
    • Hubert Czaczkak 2013 rok
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski
    • Michał Szudrowicz 2011 rok
    • Anna Skiba 2010 rok
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski Twórczości A. Mickiewicza oraz Polskich Romantyków w Śmiejowie – Joanna Witkowska 2010 rok

SZKOŁA PODSTAWOWA

LAUREACI

  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:
    • Anna Knapińska  2017 rok
    • Anastazja Portala  2017 rok
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
    • Michalina Matusiewicz 2011 rok

FINALIŚCI

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
    • Piotr Franc 2017 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:
    • Michael van Heerden 2017 rok
    • Julia Steven 2017 rok
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:
    • Anna Knapińska 2017 rok
informacje

Szachy w szkole

Zapraszamy na zajęcia...

Rekrutacja

500x500

E-DZIENNIK