Kadra-pracownicy
Natalia Litwinowicz
prowadząca szkołę
Magdalena Rychlik
prowadząca szkołę

nauczyciel historii
Małgorzata Knobel  - dyrektor szkoły
nauczyciel języka niemieckiego
   
Grażyna Olechnowicz
z-ca dyrektora

nauczyciel języka polskiego
e-mail: g.olechnowicz@elfnet.edu.pl
 
Małgorzata Juszczak
z-ca dyrektora
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: m.juszczak@elfnet.edu.pl

 
Elżbieta Dziadura 
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: e.dziadura@elfnet.edu.pl

 
Małgorzata Wiciak
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: m.wiciak@elfnet.edu.pl
Dorota Gwoździk
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: d.gwozdzik@elfnet.edu.pl

 
Justyna Marszałkowska
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: j.marszalkowska@elfnet.edu.pl

 
Izabella Błaszak-Majchrowicz
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: i.majchrowicz@elfnet.edu.pl

 
Lilla Dauksza-Falender
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
e-mail: l.dauksza@elfnet.edu.pl

 
Michał Domagalski
nauczyciel języka polskiego
e-mail: m.domagalski@elfnet.edu.pl

 

Malina Pawełczyk
nauczyciel języka polskiego

e-mail: m.pawelczyk@elfnet.edu.pl

Anna Kuźniak
nauczyciel historii, WOS, WDŻWR
e-mail: a.kuzniak@elfnet.edu.pl

 
Joanna Dziwanowska
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: j.dziwanowska@elfnet.edu.pl

 
Barbara Bajer
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: b.bajer@elfnet.edu.pl

 
Katarzyna Gusztaf
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: k.gusztaf@elfnet.edu.pl

 
Michał Ulanowski
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: m.ulanowski@elfnet.edu.pl

 
Agnieszka Sobkowiak
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: a.sobkowiak@elfnet.edu.pl

 
Rafał Ziętkiewicz
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: r.zietkiewicz@elfnet.edu.pl

 
Karolina Kujath
nauczyciel języka angielskiego
e-mail: k.kujath@elfnet.edu.pl

 
Kinga Momot
nauczyciel języka hiszpańskiego
e-mail: k.momot@elfnet.edu.pl

 
  Sylwia Sieradzka-Węglewska
nauczyciel języka niemieckiego
e-mail: s.sieradzka-weglewska@elfnet.edu.pl

 
Karolina Konieczna
nauczyciel plastyki, zajęć technicznych
e-mail: k.konieczna@elfnet.edu.pl

 
Ewa Małolepsza 
nauczyciel matematyki, zajęć komputerowych
e-mail: e.malolepsza@elfnet.edu.pl

 
Renata Bartoszewska
nauczyciel matematyki
e-mail: r.bartoszewska@elfnet.edu.pl

 
Anna Chmiel
nauczyciel matematyki, zajęć komputerowych
e-mail: a.chmiel@elfnet.edu.pl

 
Monika Kleczewska
nauczyciel informatyki, administrator
e-mail: m.kleczewska@elfnet.edu.pl

 
Roman Cegła
nauczyciel matematyki
e-mail: r.cegla@elfnet.edu.pl

 
Anna Arndt
nauczyciel geografii
e-mail: a.arndt@elfnet.edu.pl

 
Adam Chojnacki
nauczyciel fizyki
e-mail: a.chojnacki@elfnet.edu.pl

 
Ilona Lech-Przybyszewska
nauczyciel chemii, biologii
e-mail: i.przybyszewska@elfnet.edu.pl

 
Hanna Król
nauczyciel przyrody, biologii, EDB
e-mail: h.krol@elfnet.edu.pl

 
Aleksandra Jakubowicz
nauczyciel religii
e-mail: o.jakubowicz@elfnet.edu.pl

 
Kamila Dembecka-Sobierajewicz
szachy
e-mail: k.dembecka@elfnet.edu.pl

 
Ilona Pieczyńska
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: i.pieczynska@elfnet.edu.pl

 
Aneta Ubysz
nauczyciel tańca, rytmiki
e-mail: a.ubysz@elfnet.edu.pl

 
Iwona Głowska
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: i.glowska@elfnet.edu.pl

 
Anna Łuczak
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: a.luczak@elfnet.edu.pl

 
Łukasz Urbaniak
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: l.urbaniak@elfnet.edu.pl

 
Marcin Stachowiak
nauczyciel wychowania fizycznego
e-mail: m.stachowiak@elfnet.edu.pl

 
Julietta Jones
psycholog szkolny
nauczyciel doradztwa zawodowego i technik uczenia
e-mail: j.jones@elfnet.edu.pl

 
Monika Bernaś Mizera
nauczyciel języka angielskiego,
biblioteka
e-mail: m.bernas@elfnet.edu.pl

 
Magdalena Sczaniecka
sekretariat
e-mail: sekretariat@szkolapol-ang.pl
              m.sczaniecka@elfnet.edu.pl


 
Lidia Krobska
pielęgniarka
e-mail: l.krobska@elfnet.edu.pl

 
Aldona Wróblewska
recepcja
Alina Pajor
kuchnia
Longin Pajor 
pomoc techniczna