PRZEŁĄCZ SIĘ NA ZDROWE MYŚLENIE!

O tym, że słowa potrafią ranić, wie każdy, ale jak trwały ślad zostawiają w psychice osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi wie niewielu. Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa wzięła udział w programie "Zdrowe myślenie". Uczniowie klasy VIb , którzy uczestniczyli w lekcji wychowawczej prowadzonej przez panią Barbarę Bajer mieli szansę dowiedzieć się jak myśleć o drugim człowieku, mając na uwadze jego zdrowie psychiczne. Lekcja zdrowego myślenia została zrealizowana w ramach kampanii społecznej zrywającej z CHORYMI SŁOWAMI pod hasłem: PRZESTAW SIĘ NA ZDROWE MYŚLENIE!

Organizatorom kampani dziękujemy za możliwość wzięcia w niej udziału i przeprowadzenia wzorcowej lekcji.