„MUSICAL PIWNA” NA PIWNEJ? GIM

Tak, to nie pomyłka, to naprawdę miało miejsce. Absolwenci naszego gimnazjum po raz pierwszy w historii szkoły samodzielnie napisali „Musical o Piwnej”. Ten wspaniały show okazał się największą niespodzianką, którą w podziękowaniu za spędzone w szkole lata kończący naukę gimnazjaliści dedykowali dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i kolegom na pożegnanie. Perfekcyjne przygotowanie, fantastyczne i trafne kreacje, dobór muzyki, układów tanecznych i profesjonalne wykonanie urzekły wszystkich. Słowom uznania i wzruszeniom nie było końca, tym bardziej, że przygotowanie i zrealizowanie tego przedsięwzięcia trzeba było połączyć z natłokiem innych życiowo ważnych spraw jak egzaminy i zmiana szkoły. Uczniowie klas drugich i pierwszych Gimnazjum, zgodnie stwierdzili, że poziom części artystycznej w wykonaniu absolwentów, w tym roku, na długo pozostanie niedoścignionym wzorem.