ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS 1-3 NA PIWNEJ SP

Nietypowo i wyjątkowo dostojnie, bo krokiem poloneza wprowadzili w uroczyste podsumowanie roku swych młodszych kolegów - uczniowie klas trzecich. I nie była to jedyna niespodzianka, którą absolwenci edukacji wczesnoszkolnej, jako gospodarze wzbudzili uznanie i podziw rówieśników, nauczycieli i licznie zgromadzonych rodziców. Przypominając najważniejsze wydarzenia i sukcesy mijającego roku, mali artyści nie tylko gratulowali, ale z wdziękiem wspominali swoje pierwsze chwile w szkole. Deklarowali, że szybko tego nie zapomną, wierszem, piosenką, tańcem i zwykłym słowem „dziękuję” wyrażali wdzięczność dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom. Było bardzo radośnie i wzruszająco, w nie jednym oku zakręciła się łza, bo choć z osiągnięć trzecioklasistów jesteśmy dumni- szkoda, że w następnym roku bramę wakacji przekroczą w innej grupie wiekowej.