SPARTAKIADA WIOSENNA 2015 SP i GIM

Tegoroczną Spartakiadę wiosenną z powodzeniem nazwać możemy udanym festynem rozmaitości, który zaspokoił gusta wszystkich gości i sympatyków szkoły. Były sprawdzone, ale i zupełnie nowe konkurencje sportowe, turniej piłkarski i beczka. Były super pokazy: zwycięskich drużyn Fit Dance oraz szkolnego zespołu Stokrotki. Podziw i zainteresowanie publiczności wzbudził również pokaz szkolnej sekcji karate. Nie zabrakło zwolenników świątecznego dziecięcego makijażu, którym z przyjemnością „ozdabiali” naszych uczniów wolontariusze Fundacji „Mieszko”. Ciekawych świata najmłodszych odkrywców w tajniki magnetyzmu wprowadzała pani Justyna z Akademii Nauki, a ci, którzy chcieli sami coś stworzyć z niczego, zgłaszali się do instruktorów Małego Inżyniera na otwarte warsztaty z robotyki. Zmęczeni aktywnością ruchową i wysiłkiem, emocjonalnego ukojenia szukali na leżaczku czy kocyku z dobrą książką w ręku. Mimo okazji do wysiłku - o stracie kalorii trzeba było zapomnieć, nie tylko ze względu na wyjątkową grochówkę, czy rozmaite zdrowe przekąski serwowane przez uczniów klas 3a i 3b, ale również dzięki kuszącym daniom z grilla, którymi częstowali państwo Kultys. Naprawdę wiele się działo i wszyscy świetnie się bawiliśmy.