Nasi uczniowie zdobywcami Nagrody Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w nauce

Z największą przyjemnością i dumą informujemy, że uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum odebrali w piątek 14 grudnia 2018 Nagrody Miasta Poznania za wybitne osiągnięcia naukowe za rok szkolny 2017/2018. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie: Nela Kultys, Krzysztof Wojtaszko i Stanisław Furmańczak oraz absolwenci: Igor Modławski, Julia Mizera, Lena Osuch-Cierniak, Florentyna Piotrowska, Wiktor Przebieracz i Aleksandra Sachajko.
Uroczystość odbyła się w sali teatralnej Szkoły Podstawowej nr 83 „Łejery” im. Emilii Waśniowskiej. Nagrody przyznawane są uczniom poznańskich gimnazjów, którzy wykażą się w danym roku szkolnym szczególnymi osiągnięciami naukowymi uzyskanymi poza szkołą. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.