Dzień Wolontariusza

24 listopada wolontariusze z Piwnej wzięli udział w spotkaniu z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Wolontariusza.
Ciepłe, radosne spotkanie było okazją do podziękowania wszystkim pomagającym pacjentom Hospicjum Palium. Podczas świętowania mieliśmy okazję m.in. obejrzeć taneczne występy podopiecznych Jazz Dance Studio, stworzyliśmy zdjęcie żywego motyla, a także wzięliśmy udział w projekcie Flash mob do piosenki "Staying alive" (rytm tej piosenki nadaje właściwe tempo, które należy zachować przy wykonywaniu masażu serca podczas ratowania poszkodowanych osób).
Był to dzień pełen wrażeń, zwłaszcza dla naszych nowych, młodych wolontariuszy, którzy z wielkim zapałem chcą kontynuować działania swoich starszych koleżanek na rzecz poznańskiego Hospicjum.