Piwna zaprasza...

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam na Spartakiadę z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 maja. Przygotowujemy wiele różnych atrakcji, żeby było sympatycznie, zabawnie i wesoło. Dla każdego coś fajnego, dla uczniów i rodziców, dla naszych sympatyków, których nie brakuje wśród absolwentów i oczywiście dla najmłodszych uczestników, którzy we wrześniu rozpoczną na Piwnej przygodę z edukacją. Cieszymy się, że nasz Festyn odbędzie się w Dniu Matki. Postaramy się dać temu wyraz zapewniając uczestniczącym w zabawie mamom, beztroski dzień, bez kulinarnej krzątaniny. Całą gamę usług kulinarnych zapewni bar szybkiej obsługi, będzie jak zwykle szkolna grochówka oraz pyszny placek. Kalorie będzie można zgubić na dwóch dmuchanych zjeżdżalniach na jednej dla dużych i na drugiej dla mniejszych. Można będzie uczestniczyć w Rodzinnym Turnieju Piłki Nożnej grając lub kibicując oraz w bardzo wielu konkurencjach grupowych i indywidualnych. Oprócz wymienionych atrakcji odbędą się liczne pokazy takie m.in jak:

• Prezentacja „Piwna Talent Show”
  • Pokaz sekcji Karate
  • Pokazy zwycięskich drużyn turnieju Fit Dance
  • Pokazy - zabawy „Małego inżyniera”
  • Eksperymenty dla smyka - w pracowni fiz.-chem.- o 10.30 zapraszamy dzieci z przyszłorocznych klas pierwszych
  • Symultana szachowa
  • Loteria warkoczyki
  • Kodowanie bez komputera
  • Logo szkoły - puzzle – układanie na czas – dla najmłodszych uczniów.

Spartakiadę rozpoczynamy o 10.00, jednak wcześniej, w godzinach 9.00 do 11.00 odbędą się występy teatrzyków angielskich Funny Mask.
Szanowni Państwo, zakończenie roku szkolnego, już za miesiąc, to dla nas także ukończone 25 lat istnienia szkoły. Dlatego serdecznie zapraszamy. Skorzystajmy z okazji żeby być razem.