Co słychać w Valleby? – podsumowanie

Co roku w naszej szkole odbywa się konkurs czytelniczy dotyczący kolejnej z serii książek „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” napisanej przez Martina Widmark. Tegoroczny konkurs, który odbył się 5 kwietnia 2018 związany był z najnowszą częścią – „Tajemnica mody” i miał formę gry czytelniczej. Uczestnicy odpowiadali na pytania z treści książki oraz wykonywali różne zadania, ale nie było złych i dobrych odpowiedzi, zwycięzców i przegranych. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i rozmowa o przeczytanej książce i zagadnieniach z nią związanych. Podsumowanie gry stanowił wspólny taniec wykonany przez uczestników konkursu oraz złożenie autografów na plakacie. Serdecznie zapraszam na kolejną edycję konkursu poświęconego Lasse i Mai w przyszłym roku szkolnym. Co się wtedy wydarzy? Wszelkie sugestie mile widziane.