ZAPRASZAMY - dodatkowe zajęcia językowe

Od marca proponujemy uczniom klas 7 oraz II gimnazjalnych dodatkowe zajęcia językowe. Poprowadzi je Damon Hodges, który przyjechał do nas z San Diego, California w USA.
Jest tancerzem, wokalistą, producentem oraz autorem tekstów piosenek. Współpracował z takimi artystami jak Will Smith czy Justin Timberlake.
Godzinne spotkania mają na celu kreatywną naukę języka angielskiego poprzez wykorzystanie drzemiących w uczniach talentów aktorskich, wokalnych czy tanecznych.

Dodatkowe lekcje odbywać się będą od 15:00 do 16:00 w środy lub czwartki. Podczas zajęć każdy uczeń znajdzie coś dla siebie, a prowadzący zaprasza serdecznie wszystkich, którzy chcą szlifować swój angielski w codziennej konwersacji oraz realizować się artystycznie.