Jesteśmy Zaczytaną Szkołą!
500x500

 

Z największą przyjemnością informujemy, że w grudniu 2017 roku Dwujęzyczna Polsko-Angielsko Prywatna Szkoła Podstawowa w Poznaniu otrzymała certyfikat „Zaczytana Szkoła”.
W okresie od 1 marca 2017 r. do 30 listopada 2017 r. braliśmy udział w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą „Zaczytana szkoła” organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. W trakcie kilku miesięcy trwania projektu wspólnie wykonywaliśmy zadania przewidziane w regulaminie konkursu. Podejmowane działania miały różnorodny charakter artystyczny, a ich głównym celem była popularyzacja czytelnictwa i rozwijanie pasji czytelniczej wśród dzieci i młodzieży. Wszystkie konkursy, debaty, spotkania autorskie, oraz akcje czytelnicze przeprowadzone przez naszą szkołę, zostały ocenione przez jury Ogólnopolskiego konkursu Zaczytana szkoła na maksymalną ilość punktów. Organizacja konkursu wymagała ścisłej współpracy ze strony dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów szkoły.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia tego zaszczytnego tytułu – pani Monice Bernaś (koordynator projektu), panu Michałowi Domagalskiemu, pani Karolinie Koniecznej oraz pani Izabelli Majchrowicz (współorganizatorzy konkursów i działań). Największe gratulacje i podziękowania należą się jednak naszym wspaniałym uczniom za ogromne zaangażowanie i kreatywność.

 

Informacje

PIWNA W PIGUŁCE

 

Rekrutacja

500x500

E-DZIENNIK