Świąteczny konkurs plastyczny

ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS - szkolny konkurs plastyczny skierowany do uczniów z klas 4 - 7 SP

• Celem konkursu jest własnoręczne wykonanie figury anioła - wiszącej lub stojącej.
  • Na konkurs można składać prace wykonane w różnych technikach plastycznych z następujących materiałów: masa solna, glina, modelina, gips, szare mydło, drewno, papier, tkanina, metal, drut.
  • Organizator oczekuje prac przestrzennych, rzeźb i płaskorzeźb.
  • Prace z gliny muszą być wypalone, a z masy solnej i modeliny utrwalone poprzez upieczenie lub utwardzone.
  • Format prac jest dowolny.
  • Warunkiem przyjęcia pracy na konkurs jest trwałość i solidność wykonania.
  • Jury ocieniać będzie między innymi: pomysłowość, estetykę pracy, walory plastyczne, oryginalność, ogólne wrażenie artystyczne, dobór i wykorzystanie materiałów, wkład pracy.
  • Anioły konkursowe należy podpisać (imię, nazwisko autora, klasa) i przekazać do pracowni artystycznej.
  • Termin przyjmowania prac na konkurs upływa 15 grudnia 2017 r.
  • Najciekawsze anielskie wizerunki zostaną nagrodzone.

Do dzieła!