Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 12 października 2017 roku odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych na Hipodromie Wola w Poznaniu.
Nasze dziewczyny reprezentujące Szkołę Podstawową zakwalifikowały się do finału zajmując drugie miejsce w Mistrzostwach Poznania w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach finałowych wystartowało 41 szkół podstawowych z całego województwa. Wyścig odbył się na dystansie 800 metrów w 8 osobowej sztafecie. Rywalizacja przebiegała w trudnych warunkach pogodowych, padał rzęsisty deszcz oraz wiał silny wiatr. Po wyczerpującym biegu dziewczyny zostały ugoszczone przez tatę jednej ze startujących uczennic w restauracji Powozownia, gdzie mogły smacznie zjeść, osuszyć się i zregenerować siły, za co bardzo dziękujemy.
Nasze dziewczyny zajęły 22 lokatę, w składzie:

• Maja Sądej
  • Maria Mizgajska
  • Weronika Urbańska
  • Gabriela Kultys
  • Agata Kosmowska Mrzewa
  • Julia Robak
  • Zofia Gandecka
  • Emilia Kurasińska

Dziękujemy wszystkim startującym uczennicom za pełne zaangażowanie, wytrwałość oraz wspaniałą rywalizację do ostatnich sił.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.