Zaczytana szkoła to zaczytani uczniowie - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Biblioteka szkolna rozpoczęła rok szkolny 2017/18 konkursem plastycznym dla uczniów klas 1-3 SP. Zadaniem młodych artystów było wykonanie dowolną techniką plastyczną pracy pt. „Zaczytana szkoła”.
Spośród zgłoszonych do konkursu obrazków jury w składzie pani Karolina Konieczna i pani Monika Bernaś postanowiło wyłonić 11 laureatów oraz przyznać 9 wyróżnień. Zwycięskie prace w pełni spełniły kryteria konkursu: kreatywność, zgodność z tematem, samodzielność i staranność wykonania oraz zastosowanie oryginalnej techniki.
Dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu za stworzenie wspaniałych ilustracji, z których wyłania się obraz barwnej, radosnej, wypełnionej książkami szkoły. Szkoła ta ma w logo ołówek, a jej uczniowie uwielbiają czytać.
Nagrodzone prace będzie można obejrzeć na wystawce przy wejściu do budynku B. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w piątek 20 października w bibliotece szkolnej na przerwie śniadaniowej.

Laureaci:

• Zofia Pacześna 3b