WYJĄTKOWE PASOWANIE NA UCZNIA

Radosne i roztańczone, a jednocześnie bardzo uroczyste i podniosłe – tak najkrócej opisać można tegoroczne wyjątkowe, bo 25 już Pasowanie na Ucznia, które od lat jest nieodłącznym wprowadzeniem do świętowania Dnia Komisji Edukacji w naszej szkole. Po miesiącu nauki najmłodsze dzieci egzamin na ucznia zdały celująco. Pięknie recytowały, śpiewały i rozwiązywały zagadki. Bez tremy i z przekonaniem złożyły uroczyste ślubowanie. Z uwagą wysłuchały wierszowanej opowieści o historii szkoły. Punktem kulminacyjnym i budzącym najwięcej emocji było samo Pasowanie, przeprowadzone przez dyrektora szkoły, wyjątkowym czarodziejskim ołówkiem. Upamiętniające tę podniosłą chwilę dyplomy wręczyła prowadząca szkołę pani Natalia Litwinowicz. Na koniec przyszedł czas na gratulacje i upominki od rodziców, którzy z dumą i wzruszeniem podziwiali popisy i dojrzałe zachowanie swych pociech.